B+E

Wczasy z Prawem Jazdy Kat. B+E w 7 dni!!!

Zapraszamy wszystkich chętnych na Kurs prawa jazdy kategorii B+E który jest przeznaczony dla osób, które mają prawo jazdy kat. B i chcą ciągnąć przyczepę cięższą niż 750 kg. Zdanie egzaminu (jest to tylko egzamin praktyczny, nie ma egzaminu teoretycznego) na kat. B+E pozwala na poruszanie się zestawem o dopuszczalnej masie całkowitej do 6125 kg. Rzeczywista masa całkowita przyczepy nie może przekraczać rzeczywistej masy całkowitej pojazdu ciągnącego.

Pojazdy wykorzystywane podczas tego kursu

 • Renault Trafic + przyczepa tandem
 • Czas trwania kursu to jedyne 7 dni!!!
 • Powyższe ceny zawierają kurs prawa jazdy, hotel (pokój jednoosobowy), wyżywienie (śniadanie+obiadokolacje) oraz opłatę za egzamin państwowy (200zł) w WORD Łomża
 • WAŻNE – W naszej ofercie nie mają państwo kosztów ukrytych, żadnych gwiazdek, dodatkowych wydatków!

Na kurs prawa jazdy należy zabrać

 1. Profil Kandydata Na Kierowcę (Numer PKK) – bez tego nie można zacząć kursu ani podejść do egzaminu
  • Wyrabiamy go w Wydziale Komunikacji podległemu pod miejsce zameldowania lub zamieszkania kursanta (meldunek nie jest obowiązkowy)
  • Do wyrobienia profilu potrzebne będzie badanie lekarskie, zdjęcie oraz dokument potwierdzający naszą tożsamość np. dowód osobisty
  • Po przedłożeniu wszystkich dokumentów w Wydziale Komunikacji Numer PKK dostaniemy bezpłatnie i „od ręki”
 2. Dowód Osobisty lub Paszport
 3. Pozytywne nastawienie 🙂

Osoby zainteresowane szkoleniem zapraszamy do skorzystania z formularza zgłoszeniowego lub do kontaktu telefonicznego z biurem obsługi klienta w celu umówienia odpowiedniego terminu dla Państwa na szkolenie oraz egzamin.

Cena za pokój jednoosobowy: 3500zł
Cena za pokój dwuosobowy: 3300zł