Szukasz dobrej szkoły jazdy?


Nie musisz już dłużej szukać!
SZKOLIMY W KATEGORIACH

B/B+E

A/A2

C/CE

Kwalifikacja wstępna/
Kwalifikacja wstępna przyspieszona/
Szkolenie okresowe
O NAS
Ośrodek Szkolenia Kierowców „MASTER” powstał w 2014 roku. Jej pierwsza siedziba została ulokowana w Ostrowi Mazowieckiej. W związku z rozwojem firmy, zwiększeniem floty pojazdów oraz rozszerzeniem kursów prawa jazdy na inne kategorie zdecydowaliśmy się otworzyć nasze placówki w miastach Łomża i Ostrołęka (patrz KONTAKT). Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się szkoła z wielkim doświadczeniem. Nasza kadra wykładowców i instruktorów to ludzie którzy wiele lat zajmują się szkoleniem kandydatów na kierowców. Cechuje nas spokój, kultura i profesjonalizm w podejściu do każdego kursanta. Dysponujemy profesjonalnymi salami wykładowymi wyposażonymi w pomoce dydaktyczne. Wybierając naszą szkołę możesz być pewny że zostajesz pod opieką prawdziwych fachowców którzy w łatwy i przyjemny sposób pomogą Ci w zdobyciu wymarzonego Prawa Jazdy.
Zastanawiasz się czy to wszystko jest prawdą? Odwiedź nasz profil facebookowy i przekonaj się ilu już mamy zadowolonych kursantów.
NASZE POJAZDY
Fiat Posiadamy pojazdy marki Fiat Punto i Fiat Panda. Są to identyczne pojazdy które są używane podczas egzaminów w WORD Łomża oraz w WORD Ostrołęka. Wszystkie nasze samochody są czyste, zadbane, klimatyzowane co zwiększa wygodę jazdy oraz pozytywnie wpływa na efektywność nauki.
OPINIE
LOKALIZACJA
Ostrów Mazowiecka, ul. Kościuszki 9
Łomża, ul. Gen. Wł. Sikorskiego 166
PO CO ZWLEKAĆ?
SPRAWDŹ NAJBLIŻSZE TERMINY SZKOLEŃ I ZAPISZ SIĘ NA KURS!
WYPEŁNIJ FORMULARZ
MASZ JESZCZE JAKIEŚ PYTANIA?
NAPISZ DO NAS!